دسته بندی محصولات

پایه نگهدارنده گوشی

پایه نگهدارنده گوشی

نگهدارنده موبایل کار کردن با موبایل را آسان تر می کند؛ داخل ماشین، دوچرخه، موتور، روی میز و یا هر حالت دیگری. از زمانی که استفاده از موبایل ها فراگیر شد، استفاده از وسایل جانبی آن اهمیت بیشتری به خودش گرفت. حالا دیگر تقریبا داخل هر ماشینی می توانید هولدر یا نگهدارنده موبایل را پیدا کنید. هر ماشینی به یک هولدر گوشی نیاز دارد؛ حتی اگر قصد نداشته باشید که دائما با آن کار کنید، فیلمبرداری کنید و غیره.

اگر احساس می کنید به یک هولدر نیاز دارید این مطلب برای شما نوشته شده است یا اگر هم احساس می کنید خرید یک پایه نگهدارنده برای گوشی آنچنان ضرورتی ندارد، باز هم پیشنهاد می شود این بخش را مطالعه نمایید.
 

انواع هولدر و نگهدارنده موبایل

هنگام رانندگی یا انجام یک کار خاص در حالی که نیازمند کار کردن با موبایل خود هستید، قطعا به نگهدارنده موبایل نیاز پیدا می کنید. یک مثال ساده برای چنین شرایطی را می توان به زمانی ارجاع داد که در حال رانندگی هستید. و در همان حالت، نیاز دارید با گوشی تان صحبت کنید. وقتی یک نگهدارنده موبایل در ماشین تان داشته باشید، هم از خطر تصادف دور می مانید، و هم به سادگی می توانید با موبایل خود صحبت کنید. اما چه مدل هولدر هایی را می توان برای نگهداری موبایل در چنین شرایطی خریداری کرد؟
 
 1. هولدر های دریچه کولر

  این نوع از نگهدارنده موبایل را می توان روی دریچه کولر ماشین نصب کرد. تفاوتی هم ندارد که مدل دریچه کولر ماشین تان چه شکلی دارد. روی این هولدر ها گیره هایی وجود دارد که به اتصال کامل و دقیق آنها روی دریچه کمک می کند. این مدل هولدر ها غالبا سیلیکونی هستند و قابلیت چرخش 360 درجه دارند.

 2. هولدر آهنربایی

  این نوع از نگهدارنده موبایل یک سطح دارد که آهنربایی است. این سطح روی داشبورد ماشین یا شیشه نصب می شود. حتی می توان از آن داخل خانه یا دفتر کار هم استفاده کرد؛ به جز ماشین. این نوع هولدر ها قابلیت چرخش 360 درجه دارند.

 3. هولدر های چسبی

  نوار چسب های دو سویه‌ی قوی باعث نگه داشته شدن این نوع هولدر ها روی سطح می شوند. کاربرد این نوع پایه های نگهدارنده همگانی است. شما می توانید آنها را روی داشبورد، میز یا شیشه هم قرار دهید.

 4. هولدر قابل نصب روی اسلات سی دی

  اگر ماشین شما دارای اسلات سی دی است می توانید از این نگهدارنده موبایل روی آن استفاده کنید. گیره ای که به این نوع از هولدر یا نگهدارنده موبایل متصل است اجازه می دهد به راحتی روی این اسلات ها قرار گیرد.

 

ویژگی نگهدارنده موبایل خوب

بهترین نگهدارنده موبایل آن هولدری است که با شرایط ِماشین یا سطحی که آن را رویش قرار داده اید، همخوانی داشته باشد. قطعا وقتی یک هولدر به خوبی می تواند روی شیشه نصب شود، نمی توانید آن را به دریچه کولر ماشین تان وصل کنید. زیرا گیره های نگهدارنده‌ی مخصوصِ ایستادن را ندارد. پس با توجه به شرایط ماشین تان برای خرید یک هولدر اقدام کنید.

مورد بعدی که به تمایز یک نگهدارنده موبایل خوب و یک پایه نگهدارنده بد کمک می کند، کیفیت تولید و متریال به کار رفته در آن است. حتما سعی کنید که از برند های مطرح  و شناخته شده برای خرید هولدر موبایل اقدام کنید. اغلب برند های شناخته شده، برای احترام به حقوق مصرف کننده، ارزش زیادی قائل هستند. بنابراین محصولات درجه 3 و بی کیفیت به وی تحویل نمی دهند.

اگر بسیاری از قابلیت های هولدر انتخابی برای شما ملاک نیست، بهتر است در خرید خود تجدید نظر کنید. مثلا وقتی قابلیت 360 درجه بودن این وسایل برای شما کاربردی ندارد، بهتر است به سراغ خرید هولدری معمولی تر بروید. در نتیجه قیمتی که برای هولدر مورد نظر می پردازید هم به مراتب کمتر خواهد شد.
 

قیمت نگهدارنده به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت نگهدارنده موبایل موثر هستند. اما مهم ترین عوامل در ادامه لیست شده اند:
 
 1. مدل هولدر

  اینکه چه نوع هولدری با چه مکانیزمی انتخاب کنید، در تعیین قیمت نهایی آن موثر است. به چه خاطر؟ به این دلیل که هولدر ها هر چقدر امکانات بیشتری داشته باشند، کاربردی تر باشند و یا فروش بیشتری داشته باشند، از قیمت بیشتری برخوردار خواهند بود.

 2. برند

  قطعا وقتی یک برند فروش خوبی را تجربه کند، اقدام به ارتقای کیفیت کالاهای خود کرده و از سویی دیگر قیمت محصولاتش را نیز افزایش می دهد. بنابراین پیش از خرید نگهدارنده موبایل باید ببینید که در حال خرید از چه برندی هستید. اگر برند معروف و شناخته شده ای نیست، کمی در خرید خود تعلل کنید (البته این بدان معنا نیست که برند های ناشناخته بی کیفیت هستند). در ادامه به برخی برند های محبوب در این زمینه اشاره شده است.

 3. فناوری ها و قابلیت ها

  چرخش 360 درجه، قابلیت نصب بر روی انواع سطوح، سازگاری با اکثر مدل های گوشی یا سازگاری با قاب/ گارد گوشی، قابلیت شارژ تا 10 وات و .. از جمله قابلیت های یک نگهدارنده موبایل به حساب می آیند. و تاثیر بسزایی روی قیمت خرید آن دارند.

 

بهترین برند های هولدر گوشی کدام است؟

برترین برند هایی که تا به حال اقدام به عرضه هولدر یا نگهدارنده موبایل کرده اند عبارتند از:
 
 1. شیائومی
 2. سامسونگ
 3. ساندرو
 4. زیمر
 5. رینگ لایت
 6. تسکو
 7. هواوی
 8. هوکو
 9. کرین
برخی از این برند ها به طور خاص برای مدل های خاصی از گوشی استفاده می شوند. به عنوان مثال هولدر های تولیدی توسط سامسونگ، سازگار با گوشی های تولید شده توسط این برند است. علاوه بر این ها، شایان ذکر است که هولدر ها در مدل های مختلفی تولید می شوند. برخی از آنها فانتزی هستند، برخی دیگر طرح اپل دارند و برخی از آنها براساس ژانر های تِرند شده ( محبوب ترین فیلم ها یا سریال ها) تولید می شوند. اینکه کدام مدل را انتخاب کنید یا کدام برند را، به مدل گوشی شما نیز وابسته است.
توجه داشته باشید که برخی برند ها اقدام به تولید نگهدارنده موبایل کرده اند که می تواند موبایل را به همراه گارد در خود نگه دارد. اگر به این موضوع اهمیت می دهید، حتما هولدری بخرید که چنین مکانیزمی داشته باشد.
 

مشاهده بیشتر

1

در حال بارگذاری 40 رکورد بعدی

در حال بارگذاری 40 رکورد بعدی