دسته بندی محصولات
دسته‌بندی‌های کالای دیجیتال
دسته‌بندی‌های محصولات بومی و محلی
دسته‌بندی‌های خدمات

هولدر موبایل

1

در حال بارگذاری 40 رکورد بعدی

در حال بارگذاری 40 رکورد بعدی

هولدر موبایل کار کردن با موبایل را آسان تر می کند؛ داخل ماشین، دوچرخه، موتور، روی میز و یا هر حالت دیگری. از زمانی که استفاده از موبایل ها فراگیر شد، استفاده از وسایل جانبی آن اهمیت بیشتری به خودش گرفت. حالا دیگر تقریبا داخل هر ماشینی می توانید نگهدارنده گوشی را پیدا کنید. هر ماشینی به یک هولدر گوشی نیاز دارد؛ حتی اگر قصد نداشته باشید که دائما با آن کار کنید، فیلمبرداری کنید و غیره. اگر احساس می کنید به یک هولدر نیاز دارید این مطلب برای شما نوشته شده است یا اگر هم احساس می کنید خرید هولدر موبایل آنچنان ضرورتی ندارد، باز هم پیشنهاد می شود این بخش را مطالعه نمایید.

هولدر موبایل (Mobile holders) یا پایه نگهدارنده گوشی یکی از انواع لوازم جانبی موبایل و تبلت است که در ابعاد و اندازه های مختلف، از جنس؛ پلاستیک سخت، آلومینیوم، فوم، لاستیک و چوب در دو نوع؛ هولدر های قابل نصب در پشت گوشی و هولدرهای قابل نصب در سطوح مختلف چون؛ میز، داشبورد، فرمان و دوچرخه به منظور حمل و نگهداری ایمن تلفن همراه و استفاده راحت از گوشی در حال حرکت و انجام کار هایی چون؛ ورزش کردن، آشپزی، رانندگی، ضبط یا تماشای فیلم و … طراحی می شود.
 
هولدر موبایل: خرید انواع نگهدارنده گوشی سوکت و استند

انواع هولدر موبایل

هنگام رانندگی یا انجام یک کار خاص در حالی که نیازمند کار کردن با موبایل خود هستید، قطعا به هولدر موبایل نیاز پیدا می کنید. یک مثال ساده برای چنین شرایطی را می توان به زمانی ارجاع داد که در حال رانندگی هستید. و در همان حالت، نیاز دارید با گوشی تان صحبت کنید. وقتی یک هولدر موبایل در ماشین تان داشته باشید، هم از خطر تصادف دور می مانید، و هم به سادگی می توانید با موبایل خود صحبت کنید. اما چه مدل هولدر هایی را می توان برای نگهداری موبایل در چنین شرایطی خریداری کرد؟
 
خرید انواع هولدر موبایل رومیزی، شیشه ای، داشبوردی، مگنتی، پاپ سوکت و انگشتی.

هولدر موبایل انگشتی

هولدر انگشتی موبایل یک نگهداره انگشتی دارای حلقه است که در پشت گوشی نصب شده و کاربر می تواند انگشت خود را از داخل آن عبور داده و موبایل خود را با امنیت بیشتری نگه دارد. البته به شکل دیگری هم کاربرد ارد. کاربر می تواند از حلقه هولدر های انگشتی به عنوان پایه برای قرار دادن گوشی روی یک سطح به صورت ثابت استفاده کند.
 

هولدر موبایل پاپ سوکت

نگهدارنده های گوشی پاپ سوکت نوعی از نگهدارنده های انگشتی است که به همان شکل در پشت گوشی نصب کرد. هولدر موبایل پاپ سوکت یک دیسک دایره ای شکل با طول قابل تغییر است که می توان آن را به داخل یا خارج کرد.
 

هولدر موبایل گردنی

هولدر گردنی موبایل توعی از نگهدارنده ها هستند که از دو قسمت تشکیل شده اند. یک قسمت شامل بند یا  سیمی است که دو گردن کاربر قرار میگیرد و قسمت دیگر گیره ای است که گوشی موبایل داخل آن جای میگیرد. این نوع نگهدارنده گوشی در زمانی استفاده می شود که کاربر می خواهد حین حرکت بدون استفاده از دست های خود گوشی موبایل خود را در دسترس قرار دهد
 

هولدر موبایل مگنتی

این نوع از هولدر موبایل یک سطح دارد که آهنربایی است. این سطح روی داشبورد ماشین یا شیشه نصب می شود. حتی می توان از آن داخل خانه یا دفتر کار هم استفاده کرد؛ به جز ماشین. این نوع هولدر ها قابلیت چرخش 360 درجه دارند.

هولدر موبایل مکنتی؛ هولدر گوشی قابل نصب روی انواع سطوح با قابلیت چرخش 360 درجه

هولدر موبایل چسبی

نوار چسب های دو سویه‌ی قوی باعث نگه داشته شدن این نوع هولدر ها روی سطح می شوند. کاربرد این نوع پایه های نگهدارنده همگانی است. شما می توانید آنها را روی داشبورد، میز یا شیشه هم قرار دهید.


در ادامه برخی از انواع هولدر موبایل بر اساس محل نصب و کاربرد معرفی میشود:

هولدرموبایل دریچه کولر

این نوع از هولدر موبایل را می توان روی دریچه کولر ماشین نصب کرد. تفاوتی هم ندارد که مدل دریچه کولر ماشین تان چه شکلی دارد. روی این هولدر ها گیره هایی وجود دارد که به اتصال کامل و دقیق آنها روی دریچه کمک می کند. این مدل هولدر ها غالبا سیلیکونی هستند و قابلیت چرخش 360 درجه دارند.
 

هولدر موبایل قابل نصب روی درچه کولر برای نگهداری امن انواع گوشی موبایل.
 

هولدر موبایل قابل نصب روی داشبورد

هولدر موبایل قابل نصب بر روی داشبورد نوعی نگهدارنده گوشی است که به گونه ای طراحی شده است که به داشبورد خودرو متصل می شود تا دستگاه موبایل را در حین رانندگی نگه دارد. این هولدرها در اشکال مختلفی مانند پایه های مغناطیسی، پایه های گهواره ای و پایه های مکنده تولید می شوند. پایه های مغناطیسی از آهنربا برای نگه داشتن دستگاه تلفن همراه در جای خود استفاده می کنند و معمولاً با یک پشتی چسبنده به داشبورد متصل می شوند. از سوی دیگر، پایه‌های گهواره از بازوهای قابل تنظیم برای محکم نگه داشتن دستگاه استفاده می‌کنند و معمولاً با یک مکنده یا چسب به داشبورد متصل می‌شوند. پایه‌های مکنده با استفاده از یک فنجان مکنده به داشبورد متصل می‌شوند و معمولاً دارای یک بازو یا پایه قابل تنظیم برای نگه‌داشتن دستگاه هستند.
هولدر موبایل داشبوردی: قابل نصب روی داشبورد ماشین
 

نگهدارنده گوشی برای موتور و دوچرخه

نگهدارنده تلفن برای موتور سیکلت و دوچرخه وسیله ای است که تلفن همراه را به طور ایمن بر روی دسته موتور سیکلت یا دوچرخه نصب می کند و به راکبان اجازه می دهد از تلفن خود برای مسیریابی، ردیابی یا سرگرمی در حین حرکت استفاده کنند.
انواع مختلفی از نگهدارنده گوشی برای موتور سیکلت و دوچرخه وجود دارد که عبارتند از:
 • نگهدارنده گوشی با دسته فرمان - این نوع هولدر گوشی با استفاده از گیره یا سیستم تسمه مستقیماً به دسته موتور سیکلت یا دوچرخه متصل می شود.
 • نگهدارنده گوشی پایه پایه - این نوع هولدر گوشی به ساقه دوچرخه متصل می شود که قسمتی است که دسته را به قاب متصل می کند.
 • نگهدارنده گوشی با پایه قاب - این نوع نگهدارنده تلفن با استفاده از پیچ یا پیچ مستقیماً به قاب دوچرخه یا موتور سیکلت متصل می شود.

 

هولدر موبایل قابل نصب روی شیشه

نگهدارنده گوشی قابل نصب بر روی شیشه نوعی نگهدارنده گوشی است که با استفاده از مکنده یا پشتی چسب به سطح صافی مانند شیشه جلو یا شیشه عقب خودرو متصل می شود. این هولدرها معمولاً با یک بازو یا گهواره قابل تنظیم برای نگه داشتن ایمن دستگاه تلفن همراه در هنگام رانندگی طراحی شده اند.
 

هولدر موبایل شیشه ای: توسط مکنده ی چسبی به سطح شیشه جلو ماشین می چسبد.

هولدر موبایل قابل نصب روی اسلات سی دی

اگر ماشین شما دارای اسلات سی دی است می توانید از این هولدر موبایل روی آن استفاده کنید. گیره ای که به این نوع از هولدر موبایل متصل است اجازه می دهد به راحتی روی این اسلات ها قرار گیرد.

 

مزایای استفاده ازنگهدارنده گوشی

استفاده از هولدر موبایل مزایای متعددی دارد، از جمله:
 • عملکرد هندزفری: یکی از مزایای اصلی استفاده از نگهدارنده گوشی همراه این است که امکان عملکرد هندزفری تلفن را فراهم می کند و دست کاربر را برای انجام کارهای دیگر آزاد می کند.
 • ایمنی بهبود یافته: با نگه داشتن گوشی در یک موقعیت ثابت،هولدر موبایل می تواند ایمنی هنگام رانندگی، دوچرخه سواری یا انجام سایر فعالیت ها را بهبود بخشد، زیرا نیاز به برداشتن چشم از جاده یا کار را کاهش می دهد.
 • وضعیت بهتر: نگه داشتن تلفن همراه برای مدت طولانی می تواند منجر به وضعیت نامناسب و کشیدگی گردن شود. نگهدارنده گوشی می تواند با نگه داشتن گوشی در سطح چشم و کاهش نیاز به قوز کردن روی تلفن، به بهبود وضعیت بدن کمک کند.
 • راحتی: هولدر گوشی می تواند استفاده از تلفن را برای فعالیت هایی مانند تماشای فیلم، تماس های ویدیویی یا استفاده از تلفن به عنوان دستگاه GPS راحت تر کند.
 • محافظت: هولدر موبایل می تواند به محافظت از گوشی در برابر خط و خش، افتادن و سایر آسیب ها کمک کند، زیرا گوشی موبایل را در یک موقعیت امن و پایدار نگه می دارد.
 • تطبیق پذیری: انواع مختلفی از نگهدارنده های گوشی موجود است که هر کدام ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. این بدان معنی است که کاربران می توانند هولدری را انتخاب کنند که نیازها و ترجیحات خاص آنها را برآورده کند، چه به دنبال هولدری برای ماشین، دوچرخه یا برای استفاده در خانه یا محل کار خود باشند.

بهترین هولدر موبایل

بهترین هولدر موبایل آن هولدری است که با شرایط ِماشین یا سطحی که آن را رویش قرار داده اید، همخوانی داشته باشد. قطعا وقتی یک هولدر به خوبی می تواند روی شیشه نصب شود، نمی توانید آن را به دریچه کولر ماشین تان وصل کنید. زیرا گیره های نگهدارنده‌ی مخصوصِ ایستادن را ندارد. پس با توجه به شرایط ماشین تان برای خرید یک هولدر اقدام کنید.

مورد بعدی که به تمایز یک هولدر موبایل خوب و یک پایه نگهدارنده کمک می کند، کیفیت تولید و متریال به کار رفته در آن است. حتما سعی کنید که از برند های مطرح  و شناخته شده برای خرید هولدر موبایل اقدام کنید. اغلب برند های شناخته شده، برای احترام به حقوق مصرف کننده، ارزش زیادی قائل هستند. بنابراین محصولات درجه 3 و بی کیفیت به وی تحویل نمی دهند.

اگر بسیاری از قابلیت های هولدر انتخابی برای شما ملاک نیست، بهتر است در خرید خود تجدید نظر کنید. مثلا وقتی قابلیت 360 درجه بودن این وسایل برای شما کاربردی ندارد، بهتر است به سراغ خرید هولدر موبایل معمولی تر بروید. در نتیجه قیمتی که برای هولدر مورد نظر می پردازید هم به مراتب کمتر خواهد شد.
 

قیمت نگهدارنده گوشی به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل بسیار زیادی در تعیین قیمت هولدر موبایل موثر هستند. اما مهم ترین عوامل در ادامه لیست شده اند:
 
 1. مدل نگهدارنده گوشی

  اینکه چه نوع هولدری با چه مکانیزمی انتخاب کنید، در تعیین قیمت نهایی آن موثر است. به چه خاطر؟ به این دلیل که هولدر ها هر چقدر امکانات بیشتری داشته باشند، کاربردی تر باشند و یا فروش بیشتری داشته باشند، از قیمت بیشتری برخوردار خواهند بود.

 • برند نگهدارنده گوشی

  قطعا وقتی یک برند فروش خوبی را تجربه کند، اقدام به ارتقای کیفیت کالاهای خود کرده و از سویی دیگر قیمت محصولاتش را نیز افزایش می دهد. بنابراین پیش از خرید هولدر موبایل باید ببینید که در حال خرید از چه برندی هستید. اگر برند معروف و شناخته شده ای نیست، کمی در خرید خود تعلل کنید (البته این بدان معنا نیست که برند های ناشناخته بی کیفیت هستند). در ادامه به برخی برند های محبوب در این زمینه اشاره شده است.
   

 • فناوری ها و قابلیت های نگهدارنده گوشی

چرخش 360 درجه، قابلیت نصب بر روی انواع سطوح، سازگاری با اکثر مدل های گوشی یا سازگاری با قاب/ گارد گوشی، قابلیت شارژ تا 10 وات و .. از جمله قابلیت های یک هولدر موبایل به حساب می آیند. و تاثیر بسزایی روی قیمت خرید آن دارند.

قیمت هولدر موبایل

بهترین برند های هولدر گوشی کدام است؟

برترین برند هایی که تا به حال اقدام به عرضه  نگهدارنده گوشی یا هولدر موبایل کرده اند عبارتند از:
 
   
برخی از این برند های نگهدارنده گوشی به طور خاص برای مدل های خاصی از گوشی استفاده می شوند. به عنوان مثال؛ هولدر های تولیدی توسط سامسونگ، سازگار با گوشی های تولید شده توسط این برند است. علاوه بر این ها، شایان ذکر است که هولدر ها در مدل های مختلفی تولید می شوند. برخی از آنها فانتزی هستند، برخی دیگر طرح اپل دارند و برخی از آنها براساس ژانر های تِرند شده ( محبوب ترین فیلم ها یا سریال ها) تولید می شوند. اینکه کدام مدل را انتخاب کنید یا کدام برند را، به مدل گوشی شما نیز وابسته است.
توجه داشته باشید که برخی برند ها اقدام به تولید هولدر موبایل کرده اند که می تواند موبایل را به همراه گارد در خود نگه دارد. اگر به این موضوع اهمیت می دهید، حتما هولدری بخرید که چنین مکانیزمی داشته باشد.
 

راهنمای خرید هولدر موبایل

اگر به دنبال خرید هولدر موبایل هستید، در اینجا چند فاکتور را در نظر بگیرید:
 • سازگاری: مطمئن شوید که هولدر با مدل و مدل گوشی شما سازگار است و طوری طراحی شده است که اندازه و وزن گوشی شما را ایمن نگه دارد.
 • نوع هولدر: در نظر بگیرید که کدام نوع هولدر گوشی به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند، بر اساس اینکه در کجا می خواهید از آن استفاده کنید (مثلاً در ماشین، دوچرخه، در خانه یا دفتر)، و اینکه آیا به نگهدارنده ای نیاز دارید که بتواند برای زوایای دید مختلف تنظیم شود.
 • گزینه های نصب: به جایی که می خواهید هولدر گوشی را نصب کنید فکر کنید و نگهدارنده ای را انتخاب کنید که دارای گزینه های نصب سازگار با آن مکان باشد. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از هولدر موبایل را در خودروی خود استفاده کنید، مطمئن شوید که می توان آن را روی داشبورد یا شیشه جلو نصب کرد.
 • جنس و دوام: به دنبال نگهدارنده‌ای باشید که از مواد باکیفیت مانند پلاستیک محکم یا فلز ساخته شده باشد و برای دوام ساخته شده باشد.
 • سهولت استفاده: به راحتی استفاده و تنظیم هولدر را در نظر بگیرید، به خصوص اگر قصد دارید مکررا از آن استفاده کنید. به دنبال نگهدارنده هایی باشید که به راحتی نصب و جدا شوند و دارای کنترل های بصری باشند.
 • قیمت: بودجه خود را در نظر بگیرید و به دنبال نگهدارنده‌ای باشید که ارزش مناسبی را برای پول ارائه می‌کند، بدون اینکه کیفیت یا ویژگی‌ها به خطر بیفتد.

 

سوالات متداول هولدر موبایل

در اینجا پنج سوال متداول در مورد دارندگان تلفن همراه وجود دارد:

1. آیا نگهدارنده گوشی برای همه اندازه های تلفن مناسب است؟

خیر، هولدرهای موبایل در اندازه ها و شکل های مختلف برای متناسب با مدل ها و اندازه های مختلف تلفن همراه هستند. مهم است که مشخصات محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نگهدارنده مورد نظر شما با گوشی شما سازگار است.
 

2. آیا همه نگهدارنده های گوشی با انواع سطوح سازگار هستند؟

خیر، نگهدارنده‌های مختلف گوشی برای استفاده بر روی سطوح مختلف، مانند داشبورد خودرو، شیشه جلو، دسته دوچرخه یا سطح صاف طراحی شده‌اند. مهم است که نگهدارنده ای را انتخاب کنید که با سطحی که قصد استفاده از آن را دارید، سازگار باشد.
 

3. آیا نگهدارنده موبایل می تواند به گوشی من آسیب برساند؟

نگهدارنده گوشی که به خوبی طراحی شده و به درستی نصب شده باشد نباید به گوشی شما آسیب برساند. با این حال، مهم است که از نگهدارنده ای استفاده کنید که با اندازه و وزن گوشی شما سازگار باشد و هنگام قرار دادن یا خارج کردن گوشی از نگهدارنده موبایل، از اعمال نیروی بیش از حد خودداری کنید.
 

4. آیا می توان از هولدر موبایل با قاب گوشی استفاده کرد؟

این بستگی به نگهدارنده و قاب مخصوص تلفن همراهی دارد که از آن استفاده می کنید. برخی از هولدرها برای قرار دادن قاب گوشی طراحی شده‌اند، در حالی که برخی دیگر ممکن است با قاب‌های ضخیم‌تر یا حجیم‌تر سازگار نباشند. مهم است که مشخصات محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نگهدارنده ای که انتخاب می کنید با قاب گوشی شما سازگار است.
 

5. آیا می توان هولدر موبایل را با چندین تلفن استفاده کرد؟

این بستگی به نگهدارنده گوشی خاص و محدوده اندازه تلفنی که می تواند در خود جای دهد دارد. برخی از هولدرها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که قابل تنظیم باشند و می‌توانند با اندازه‌های مختلف گوشی مناسب باشند، در حالی که برخی دیگر برای مدل‌ها یا اندازه‌های خاص گوشی طراحی شده‌اند. مهم است که مشخصات محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که نگهدارنده انتخابی با تلفن(هایی) که قصد استفاده از آن را دارید، سازگار است.

 

مشاهده بیشتر